Formosa Guest House

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Eigen strand

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Formosa Guest House Tavira met 16 kamers ligt in het centrum van Tavira, op 9 minuten loopafstand van Parque Rodoviario, en beschikt over draadloos internet en parkeerplaatsen. Er is een bagageopslag op het terrein.

    Het rustige hotel in Tavira is niet ver van het Eiland Tavira gesitueerd en de oude brug over de Gilão is ook op 600 meter loopafstand. U kunt genieten van tijd in Formosa Guest House Tavira, gelegen op slechts 8 minuten lopen van de Praça da República en te midden van watervallen. Dit pension bevindt zich binnen het bereik van de Praia da Ilha de Tavira en Tavira station is op 1 km verderop gelegen. Er is de bushalte Rua do Apeadeiro op slechts 10 minuten te voet van deze accommodatie in Tavira.

    Sommige kamers van Formosa Guest House bieden een patio, een balkon en een bureau aan. Ingericht met een bureau, hebben deze kamers een patio en een balkon. Ze zijn voorzien van kamerjassen en een apart toilet, en beschikken bovendien over voorzieningen zoals een haardroger en een badmuts.

    La Tavira Romana is vrij dicht bij dit hotel geplaatst.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer11951/AL
    • Kinderen en extra bedden
    • Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1.

    Kameropties bij Formosa Guest House Tavira

    Sommige kamers van Formosa Guest House bieden een patio, een balkon en een bureau aan. Ingericht met een bureau, hebben deze kamers een patio en een balkon. Ze zijn voorzien van kamerjassen en een apart toilet, en beschikken bovendien over voorzieningen zoals een haardroger en een badmuts.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Formosa Guest House Tavira Macro Details foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Macro Details foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto
    Standaard Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 17 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Formosa Guest House Tavira Macro Details foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Voorzieningen foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Faciliteiten foto Formosa Guest House Tavira Toiletten foto Formosa Guest House Tavira Andere info foto Formosa Guest House Tavira Skyline foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Toiletten foto Formosa Guest House Tavira Mensen foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto
    Private Bathroom Queen Room

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Formosa Guest House Tavira Wastafels foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Macro Details foto Formosa Guest House Tavira Skyline foto Formosa Guest House Tavira Badkamer foto Formosa Guest House Tavira Interieur foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto
    Private External Bathroom Queen Room

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Toiletten foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Toiletten foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Macro Details foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Macro Details foto
    Private Bathroom Queen Room

    Grootte: 25 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Formosa Guest House Tavira Macro Details foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 25 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Skyline foto Formosa Guest House Tavira Kamer foto Formosa Guest House Tavira Faciliteiten foto
    Family External Bathroom Queen Suite

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Formosa Guest House Tavira Macro Details foto Formosa Guest House Tavira Macro Details foto Formosa Guest House Tavira Toiletten foto
    Private Bathroom Room

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Formosa Guest House Tavira Bedden foto Formosa Guest House Tavira Macro Details foto
    Suite met een King Size Bed

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Formosa Guest House Tavira

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Faro
    39.6 km

    Treinstations (1)

    Treinstation Tavira
    800 m

    Bezienswaardigheden (10)

    Ponte Ferroviária de Santa Maria
    500 m
    Ponte antiga sobre o Rio Gilão
    500 m
    Praça da República
    500 m
    Kasteel van Tavira
    500 m
    Centro Ciência Viva de Tavira
    500 m
    São Brás Chapel
    500 m
    Ermida de São Sebastião
    700 m
    Igreja de Santiago de Tavira
    700 m
    Convento das Bernardas
    700 m
    Historic town walk
    1.1 km

    Gastbeoordelingen van Formosa Guest House Tavira

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Biedt rustige Formosa Guest House een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, rustige Formosa Guest House biedt hulp bij een buspendel. Bel van tevoren om de details te controleren.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Formosa Guest House Tavira